Kompost a zemina | landart.sk

Kompost, zemina a štrky

Záhradný kompost na predaj

Kompost je kľúčovým prvkom pre dosiahnutie zdravej záhrady. Umožňuje rastlinám absorbovať živiny a vodu, čo výrazne zlepšuje kvalitu pôdy. Ponúkame náš vlastný “domáci kompost”, ktorý je skvelý pre vaše rastliny. S obsahom organických látok bude vaša záhrada kvitnúť jedna radosť.

Vyberte si kompost z nami založenej kompostárne, kde spracúvame biologický materiál na organické hnojivo. Prírodný materiál ako pokosená tráva, lístie, drevité alebo bylinné časti okrasných rastlín sa tak premieňa na prirodzené hnojivo so širokou škálou použitia. Kompost je ideálna voľba pri výsadbe okrasných aj úžitkových rastlín v záhrade. V našej ponuke nájdete kompost 1-krát a 2-krát preosiaty s rozdielom vo frakcii. Po aplikácii je nutné hmotu zapracovať.

Predaj a dovoz zeminy

Zemina je základným stavebným kameňom pre akýkoľvek záhradný projekt. Naša ponuka obsahuje zeminu na trávnik, na sadenie, do skleníka, či na krajinárske úpravy podľa vašich potrieb. Naša kvalitná zemina je bohatá na živiny a zabezpečí optimálny rast vašich rastlín.

Ak potrebujete doplniť záhony v záhrade zeminou, v ponuke nájdete nepreosiatu a preosiatu zeminu s prímesou kompostu, vhodné napríklad na vyplnenie vyvýšených záhonov.

Riečny štrk do záhrady

Riečny štrk z našej ponuky vám pomôže efektívne zasypať ryhy alebo vám padne vhod, keď budete potrebovať zdvihnúť pozemok.

Nechajte svoju záhradu kvitnúť s našimi produktmi. Objednajte ešte dnes a začnite transformáciu svojej záhrady!

Prečítajte si - Ako funguje LANDART kompostáreň?


Na stiahnutie:

Príbalový leták (.pdf)

Karta bezpečnostných údajov (.pdf)


Pri objednávke na osobný odber je nutné si dohodnúť dátum a čas nakládky.Zobrazených 1-9 z celkovo 9 záznamov.
landart s. r. o., Zlatovská 2193/33, Trenčín 911 05, 0910522454, eshop@landart.sk