Substráty | landart.sk

Substráty pre vegetačné strechy

Profesionálne substráty pre intenzívne a extenzívne zelené strechy. 

Kvalitné strešné substráty z našej ponuky vám pomôžu vytvoriť optimálne podmienky pre intenzívne aj extenzívne zelené strechy. Sme presvedčení, že práve vhodný substrát je kľúčovým faktorom pre vytvorenie zdravých, esteticky príťažlivých a ekologicky prospešných zelených striech.

Intenzívne zelené strechy: pre rozmanité záhradné kompozície

Pri intenzívnych predpokladáme vegetáciu podobnú normálnej záhrade. Podmienkou pre správnu funkčnosť býva závlaha, prihnojovanie a pravidelná údržba. Naša ponuka substrátov pre intenzívne zelené strechy je navrhnutá tak, aby poskytovala rastlinám optimálnu výživu pre rozmanité záhradné kompozície. S vysokou schopnosťou zadržiavať vodu a živiny, naše produkty vytvárajú ideálne prostredie pre pestovanie rôznorodých rastlín.

Extenzívne zelené strechy: pre ľahkú údržbu a ekologický prínos

Pre tých, ktorí preferujú extenzívne zelené strechy, ponúkame substráty s optimálnou hustotou a výživnými vlastnosťami, ktoré umožňujú rast rôznych druhov tráv, suchomilných rastlín, či sukulentov. Tieto substráty nielenže zabezpečia ľahkú údržbu, ale aj prispievajú k ekologickej udržateľnosti.


Prečítajte si: Čo treba vedieť pred založením zelenej strechy - intenzívne a extenzívne

Zobrazených 1-6 z celkovo 6 záznamov.
landart s. r. o., Zlatovská 2193/33, Trenčín 911 05, 0910522454, eshop@landart.sk