Showroom Landart

Chceli by sme Vám touto cestou oznámiť, že ukončujeme prevádzku záhradného centra Landart a eshop rastlín. Ďakujeme Vám za Vašu priazeň a dúfame, že naše budúce kroky oceníte a budete nám naďalej verní. :)

Z hľadiska budúcich vízií, chceme upriamiť pozornosť na efektívne smerovanie našej práce pre Vás ako zákazníkov, ale aj nás, ako poskytovateľov kvalitných služieb a tovaru. Snažíme sa apelovať na dôležitosť vonkajšieho prostredia, ktoré je našou neodmysliteľnou súčasťou. 

Každé ráno pri ceste do práce prechádzame krajinou a veľakrát nemáme ani čas sa obzrieť vôkol seba. Neskôr sa snažíme dohnať potrebný oddych na záhradách. Dokonalé pohodlie a dizajnové prevedenie záhrad, terás a balkónov vieme docieliť najmä s produktami ktoré ponúkame a máme ich overené zákazníkmi. 

Predstavujeme Vám náš nový koncept Showroom Landart, ktorý môžete naďalej navštevovať na Zlatovskej 33 v Trenčíne. 


Nájdete u nás:

designový záhradný nábytok a mestský mobiliár Egoe

Akákoľvek záhrada a mestské prostredie by mohli byť nielen funkčné, ale aj štýlové. Takýto efekt vieme docieliť najmä s produktami záhradného nábytku a mestského mibiliáru značky Egoé. Je to značka, ktorá distribuuje svoje produkty do celého sveta, pretože spĺňa najdôležitejšie požiadavky každého investora. Funkčnosť, Nadčasovosť, Variabilitu a Kvalitu. Spoločnosť Egoé má české korene s dlhou tradíciou a  dôrazom na dokonalý koncept spracovania.


grily Kamado Joe

Pohodu a relax na záhrade, chalupe alebo profesionálnej kuchyni, dokážeme zabezpečiť keramickými grilmi značky KAMADO JOE. S grilom ktorý dokáže uvariť chutný guláš, nadýchaný koláč, pizzu ako z Talianska alebo chrumkavé rebierka, je záhradná oslava zážitkom. Rodina grilov KAMADO je obľúbená širokou verejnosťou pre svoju variabilitu ktorá ponúka veľké množstvo doplnkov a vylepšení. Pravidelne sa o tom presviedčame aj my v našom showroome, kde usporiadavame pravidelné grilovačky KAMADO JOE.


kvetináče

Vďaka našej širokej ponuke dizajnových kvetináčov vhodných do exteriéru, či interiéru si môžete vybrať ten správny kvetináč, ktorý bude spĺňať Vaše nároky, požiadavky a Váš osobitý štýl. Okrem dizajnu sa líšia aj v materiáloch, z ktorých sú vytvorené. Na našom eshope nájdete terakotové, plastové kvetináče alebo ručne pletené ratanové košíky. Medzi nášho favorita taktiež patrí ratanový kvetináč s plastovým vnútrom, ktorý má širokú škálu použitia, ako v interiéri tak aj v exteriéri, kde vy odolný voči vonkajším vplyvom prostredia. K dispozícií sú i rôzne doplnky a príslušenstvo, vrátane pevných vložiek určených do ozdobných obalov, alebo hladinomery na kontrolu vodného režimu rastlín.


doplnkový sortiment

Každý záhradkár, záhradník alebo kutil využíva pri svojej práci materiály, na ktoré sa môže spoľahnúť a docieli pomocou nich požadovaného výsledku. Výnimkou nie sme ani my. Ponúkame sortiment, ktorý máme overený a zákazníkmi žiadaný. Materiály ktoré máme v ponuke, využívame na realizáciách rodinných záhrad, verejných priestranstiev, ako aj na výsadby vegetačných striech. Všetko potrebné, máme pre zákazníkov dostupné v našom eshope.


záhradné dekorácie a náradie

Kombinácia kvalitného materiálu, dizajnu a praktickosti je zakomponovaná v našom záhradnom náradí. Predstavujeme Vám kované a nerezové náradie kombinované s drevom, učené na drobné záhradné práce. Každého záhradníka potešia i kvalitné dekoratívne rukavice a zástery, ktoré nájdete dostupné práve u nás v eshope. Sú ideálne ako darček pre blízkych, ale aj ako dizajnové náradie pre každého z nás.


hnojivá a ochrana rastlín

Výživa a ochrana sú dva aspekty, ktoré sú pre rastliny nevyhnutné. Preto naša ponuka disponuje hnojivami v granulovanej, ale aj v tekutej forme. Tento typ hnojiva dokážu rastliny najrýchlejšie vstrebávať. Okrem toho existujú aj doplnky výživy ako horská soľ proti žltnutiu ihličnanov alebo mykorhízne huby, pre podporu koreňového systému.

Ak potrebujeme zabezpečiť správnu výživu trávnika, k dispozícií sú trávnikové hnojivá s postupným uvoľňovaním, čím dosiahneme zdravý a vyživený trávnik počas celého roka. Dôležité je nastavenie správneho pomeru dusíka (N), fosfóru (P) a draslíka (K), známe aj pod skratkou NPK.


tieniaca technika Nesling

Skutočnosť, že moderné a funkčné môže ísť ruka v ruke, je niečo, čomu pri tieniacich plachtách Nesling veríme. Všetky plachty, harmoniky, markízy a rolety sú vyrobené zo silnej tkaniny s UV filtrom, ktorý blokuje až 95% škodlivých UV lúčov. Preto sú veľmi funkčné. Zároveň si vytvárate dokonalé pohodlie na akejkoľvek terase. Taktiež u nás môžete nájsť skladové zásoby rastlín, ktoré postupne dopredávame s výraznými zľavami. Tešíme sa na Vás a na nových spokojných majiteľov našich produktov. 


Otváracia doba:

Po-Pia 8:00 - 16:00
So-Ne zatvorené

Na otázky Vám radi odpovieme tu:
+421/902 920 454
obchod@landart.sk

landart s. r. o., Zlatovská 2193/33, Trenčín 911 05, 0910522454, eshop@landart.sk