Príslušenstvo pre keramické grily KAMADO JOE | landart.sk

Príslušenstvo pre keramické grily KAMADO JOE

Rošty na gril

Doplňte svoj gril o prvotriedny rošt na gril, ktorý je nielen praktický, ale aj odolný voči vysokým teplotám. Naša kolekcia roštov poskytuje rovnomerné tepelné rozloženie, čím zabezpečuje optimálny výkon vášho grilu pri každom použití.

K základnému vybaveniu keramických grilov sú dostupné liatinové, nerezové alebo kameňové rošty pre modely CLASSIC JOE a BIG JOE. Na prípravu obľúbenej pizze najlepšie poslúži kameň na pizzu a DōJoe, čím zaručia ten najlepší výsledok pri pečení dokonalej pizze.

Drevené uhlie na gril a drevo na údenie pre prirodzenú chuť a arómu

Chcete pridať autentickú chuť a vôňu do svojich grilovaných pokrmov? Naše drevené uhlie na gril a drevo na údenie od KAMADO JOE sú presne to, čo potrebujete. S vysokým obsahom uhlíka a minimálnym množstvom popola poskytujú rovnomerné a dlhotrvajúce teplo, čo je kľúčové pre dokonalé grilovanie.

Ostatné príslušenstvo na grilovanie

V našej kolekcii príslušenstva na grilovanie nájdete všetko, čo potrebujete pre optimálnu prípravu a servírovanie pokrmov. Od praktických nástrojov až po elegantné servírovacie dosky, naše príslušenstvo vám umožní stať sa skutočným majstrom grilovania.


Inteligentná technológia iKAMAND poslúži ako skvelý pomocník na presné prepečenie jedál a pritom môžete v kľude sedieť a zabávať sa s rodinou a priateľmi. Medzi príslušenstvom nájdete i elektrický podpaľovač, praktickú drevenú dosku alebo stojan na kurča a rebierka. Vysokovýkonný otočný ražeň – JOETISSERIE ugriluje naraz až 22 kilogramov mäsa, vďaka čomu nikto nemusí čakať na ďalšiu “várku“. 

Zobrazených 1-21 z celkovo 50 záznamov.
landart s. r. o., Zlatovská 2193/33, Trenčín 911 05, 0910522454, eshop@landart.sk