Všetko o nákupe u nás

V eshope Landart ponúkame rozmanité doplnky do záhrady - v neposlednom rade rastliny. Vieme, že posielanie rastlín kuriérom nevzbudzuje veľa dôvery, ale naozaj sa nemusíte báť! Sme firma plná rastlinomilov a preto robíme všetko preto, aby k Vám prišli v 100 % stave, zdravé a bezpečne zabalené. 

Dodanie tovaru

Rastliny posielame iba v pondelok, utorok a stredu, aby pri vyťaženosti kuriérov nezostali cez víkend stáť v skladisku balíkov, čo by im mohlo ublížiť. Ostatný tovar posielame ihneď po prijatí platby, pri dobierke posielame ihneď. 

Doprava sa počíta podľa váhy balíku, zobrazí sa pri druhom kroku objednávky. Váha jednotlivých produktov je zobrazená v popise produktu, kompletná váha celej objednávky sa Vám zobrazí v druhom kroku objednávky - výber dopravy. Kompletný cenník dopravy vrátane zahraničia.

Osobný odber - ak ste z okolia Trenčína, alebo máte cestu okolo, môžete využiť osobný odber. Pri online objednávke Vás upozorníme emailom, že je pripravená k odberu a budeme Vás čakať v Záhradnom centre na Zlatovskej počas týchto hodín. 


Spôsoby platby 

  1. Ak ste si zvolili osobný odber, môžete zvoliť platbu priamo na predajni 
  2. Pri okamžitej platbe - teda bezpečnej platbe cez platobnú bránu online - môžete zvoliť z niekoľko možností, vrátane Apple Pay, Google Pay, PayPal, GoPay, Premium SMS alebo bitcoin 
  3. Dobierka - platba kuriérovi pri pri prevzatí balíka - hotovosťou alebo kartou
  4. Bankový prevod je najdlhší spôsob platby a balík sa odošle až pri prijatí platby na účet

Reklamácia

V prípade reklamácie tovaru prosím vyplňte Reklamačný formulár a zašlite ho na eshop@landart.sk. Ak reklamujete poškodený tovar, zašlite prosím aj fotografie. Pomôže nám to reklamáciu vybaviť rýchlejšie. 

Podmienky reklamácií nájdete vo všeobecných obchodných a reklamačných podmienkach.

landart s. r. o., Zlatovská 2193/33, Trenčín 911 05, 0910522454, eshop@landart.sk