Egoé | landart.sk

Egoé

My v LANDART sa zameriavame na to, aby vaša záhrada a mestské prostredie boli nielen funkčné, ale aj štýlové. Ponúkame široký výber záhradného nábytku a mestského mobiliáru od renomovanej značky Egoé. Prečítajte si viac o našich produktoch a o tom, ako môžu zvýrazniť krásu vášho vonkajšieho prostredia.

Záhradný nábytok (nielen) na terasu

Náš výber záhradného nábytku je navrhnutý tak, aby vaša záhrada bola miestom relaxácie a zábavy. Máme nábytok vhodný pre terasy, záhrady aj balkóny. Naša široká ponuka zahŕňa rôzne štýly a materiály, čo vám umožní vybrať si nábytok, ktorý bude dokonale zladiť s vaším exteriérom a spôsobom života.

Ak milujete čerstvý vzduch a slnečné dni, naša ponuka zahradného nábytku na terasu je pre vás ideálna. Naša terasová súprava prinesie do vašej vonkajšej oblasti pohodlie a štýl. Užite si jedinečné chvíle s rodinou a priateľmi na terase s kvalitným nábytkom z našej dielne.

Mestský mobiliár pre ulice a verejné prostredie

Ak sa zaoberáte mestským plánovaním alebo správou verejných priestorov, naša ponuka mestského mobiliáru je ideálnym riešením. S rôznymi možnosťami lavičiek, odpadkových košov a iných prvkov mestského mobiliáru môžete vytvoriť funkčné a príjemné verejné miesta, ktoré budú využívať obyvatelia a návštevníci mesta s radosťou.

Egoé - Značka s tradíciou a kvalitou

Egoé je značka s dlhoročnou tradíciou a povesťou kvality a štýlu. Všetky ich výrobky sú navrhované s ohľadom na funkčnosť a estetický vzhľad. S naším záhradným nábytkom a mestským mobiliárom od Egoé môžete dodať svojim vonkajším priestorom eleganciu a pohodlie. Nábytok je vyrobený z kvalitného a tvrdého dreva – agát, termo-jaseň a jatoba s, alebo bez povrchovej úpravy v kombinácií kovových a látkových materiálov (Batyline®).


Pre zvýraznenie krásy vašej záhrady a verejných priestorov neváhajte investovať do kvalitného nábytku a mobiliáru. Objednajte si ešte dnes a začnite transformovať svoje okolie do miesta, ktoré si zaslúži vaša spoločnosť.


Katalógy súkromný priestor:

katalóg EGOE mestský mobiliár katalóg EGOE dopravná infraštruktúra katalóg EGOE záhradný nábytok  katalóg predstavenie EGOE katalóg EGOE leva katalóg EGOE bistrot katalóg EGOE moja katalóg EGOE barka katalóg EGOE tina katalóg EGOE cora katalóg EGOE winkl katalóg EGOE spulka


Katalógy verejný priestor:

 Katalóg VEREJNÝ PRIESTOR II


DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

- Doba dodania je 4 - 8 týždňov od uhradenia zálohovej faktúry alebo podľa skladových zásob

- O dĺžke dodacej doby vás budeme vopred informovať, aby ste vedeli či sa váš objednaný tovar vyrába alebo či už je na ceste k vám

- Vizualizácie sú ilustračné, skutočná farebnosť vášho produktu sa môže líšiť vzhľadom na vami vybrané farebné a materiálové prevedenia podľa aktuálneho vzorkovníka si treba bližšie dohodnúť mailom alebo telefonicky po odoslaní nezáväznej objednávky!

- Spôsob dopravy si treba bližšie dohodnúť mailom alebo telefonicky po odoslaní nezáväznej objednávky!

Kontaktné údaje pre objednávky:

+421/902 920 454, egoe@landart.sk | Ing. Petra Bialešová

+421/911 750 454, egoe@landart.sk | Bc. Viktória Riečičiar

+421/902 922 454, egoe@landart.sk | Ing. Richard Masár

Podkategórie:

Zobrazených 1-21 z celkovo 1433 záznamov.
landart s. r. o., Zlatovská 2193/33, Trenčín 911 05, 0910522454, eshop@landart.sk