Univerzálne substráty | landart.sk

Univerzálne substráty

Univerzálne substráty - základ pre každú záhradu

Univerzálne substráty z našej ponuky patria do kategórie prémiových pôdnych zmesí, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na univerzálnu aplikáciu pre rôzne typy rastlín vo vašej záhrade. Poskytujú optimálnu živnú pôdu pre zdravý a bujný rast rastlín bez ohľadu na ich druh, či potreby.

Jednotlivé substráty sú vyrobené presne podľa požiadaviek rastlín - balkónové rastliny, bylinky, okrasné dreviny alebo trávnik. Pre všeobecnú výsadbu kvetov, zeleniny alebo drevín je vhodný záhradnícky substrát.

Svojím zložením sú prispôsobené požiadavkám a podmienkam pestovania pre záhradkárov. Zamerané sú na správnu výživu a optimálny vývoj rastlín. Obsahujú prírodný humus, ktorý svojím postupným rozkladom zabezpečuje dobrú kondíciu rastlín.

Univerzálny substrát v rôznych baleniach - 20L, 40L, 75L alebo aj 250L

Okrem substrátov líšiacich sa svojim určením nájdete v našom e-shope aj rozličné hmotnosti balení. Prispôsobte objem podľa aktuálnej potreby - vyberte si substrát, ktorý presne zodpovedá rozsahu vášho projektu, či veľkosti záhrady.

Menšie balenia vám vďaka jednoduchšej manipulácií poslúžia pri presnejšom dávkovaní. Väčšie balenia zas oceníte práve preto, že sú ekonomickým riešením pre väčšie plochy, opakujúce sa výsadby či pri realizácii záhrad.

Naše produkty sú zárukou optimálnych podmienok pre každú rastlinu, čo prinesie pôžitok z pestovania a krásne výsledky do vašej záhrady.


Zobrazených 1-3 z celkovo 3 záznamov.
landart s. r. o., Zlatovská 2193/33, Trenčín 911 05, 0910522454, eshop@landart.sk