Grily KAMADO JOE | landart.sk

Záhradné grily KAMADO JOE

Zazrite úroveň grilovania, akú ponúkajú len grily KAMADO JOE. Tieto grily na drevené uhlie predstavujú perfektnú kombináciu inovácií, precíznosti a elegancie. S výrazným dôrazom na kvalitu materiálov a konštrukciu, záhradné grily z našej ponuky sa stávajú nenahraditeľným partnerom pre každého, kto si zakladá na výnimočnom chuťovom zážitku pri grilovaní.

V našej kolekcii nájdete široký výber záhradných grilov na drevené uhlie, ktoré poskytujú autentický grilovací zážitok. Záhradné grily sú ideálnym riešením pre tých, ktorí si cenia prirodzenú arómu a výraznú chuť grilovaných pokrmov.

Grily na drevené uhlie v prémiovej kvalite

Výkonné záhradné grily s dostatkom príslušenstva sú snáď snom každého nadšenca grilov. Blysknúť sa pred očami rodiny a priateľov je s grilmi KAMADO JOE jednoduché. Prenosné grily akým je JUNIOR JOE spestríte každú grilovačku aj piknik v prírode. Všetky ostatné keramické grily na drevené uhlie sú ťažšie a robustnejšie, preto sú umiestnené na stabilnom mobilnom podvozku alebo sú pripravené na keramických nožičkách, slúžiacich na pevné ukotvenie k podložke. Hovoríme o modeloch CLASSIC JOE a BIG JOE. Vnútro grilov je tvorené viacerými dielmi AMP keramiky (okrem JUNIOR JOE a KETTLE JOE), ktoré preto dokonale odoláva tlaku a poškodeniu.

Jednoznačne zaujímavý a špeciálne vyvinutý kotlíkový gril má keramické iba ohnisko. Verzie grilov III a spomínaný kotlíkový gril KETTLE JOE, majú jedinečnú SlōRoller technológiu, ktorá využíva cyklónové prúdenie teplého vzduchu okolo pripravovaného jedla pri pomalom pečení, dokonca pri pokrmoch pripravovaných na spodných etážach grilu.

Ku grilom patri i bohaté príslušenstvo – rošty z rôznych materiálov, inovatívne technológie a v neposlednom rade to najdôležitejšie – palivo: drevené uhlie a drevo na údenie

Podkategórie:

Zobrazených 1-11 z celkovo 11 záznamov.
landart s. r. o., Zlatovská 2193/33, Trenčín 911 05, 0910522454, eshop@landart.sk