Grily KAMADO JOE | landart.sk

Grily KAMADO JOE

Výkonné grily s dostatkom príslušenstva sú snáď snom každého nadšenca grilov. Blysknúť sa pred očami rodiny a priateľov je s grilmi od KAMADO JOE jednoduché. Prenosné grily akým je JUNIOR JOE spestríte každú grilovačku aj piknik v prírode. Všetky ostatné keramické grily na drevené uhlie sú ťažšie a robustnejšie, preto sú umiestnené na stabilnom mobilnom podvozku alebo sú pripravené na keramických nožičkách, slúžiacich na pevné ukotvenie k podložke. Hovoríme o modeloch CLASSIC JOEBIG JOE Vnútro grilov je tvorené viacerými dielmi AMP keramiky (okrem JUNIOR JOE a KETTLE JOE), ktoré preto dokonale odoláva tlaku a poškodeniu. 

Jednoznačne zaujímavý a špeciálne vyvinutý kotlíkový gril má keramické iba ohnisko. Verzie grilov III a spomínaný kotlíkový gri KETTLE JOE, majú jedinečnú SlōRoller technológiu, ktorá využíva cyklónové prúdenie teplého vzduchu okolo pripravovaného jedla pri pomalom pečení, dokonca pri pokrmoch pripravovaných na spodných etážach grilu. 

Ku grilom patri i bohaté príslušenstvo – rošty z rôznych materiálov, inovatívne technológie a v neposlednom rade to najdôležitejšie – palivo: drevené uhlie a drevo na údenie

Podkategórie:

Zobrazených 1-10 z celkovo 10 záznamov.
landart s. r. o., Zlatovská 2193/33, Trenčín 911 05, 0910522454, eshop@landart.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info