Egoé | landart.sk

Egoé záhradný nábytok a mestský mobiliár

EGOE life - vonkajší nábytok

Záhradné dizajnové nábytky a doplnky značky Egoé dokonale dopĺňajú okolie k okrasným rastlinám a celkovému dojmu nielen v rodinných záhradách. Egoé life sa zaoberá výrobou nábytku – mobiliár do exteriéru. Vzniklo ako nápad dizajnérov firmy mmcité vytvoriť nábytok, ktorý by priniesol nadčasový dizajn a kvalitné prevedenie aj do súkromných záhrad.

Jednoduché a čisté línie jasne definujú štýl Egoé, ktorý ponúka produkty pre všetky potreby v exteriéri. Kolekcie sú vhodné do rodinných záhrad, verejných priestranstiev akými sú parky a námestia, ale i do športovísk – golfové ihriská, tenisové kurty.

Nábytok je vyrobený z kvalitného a tvrdého dreva – agát, ipe, termo-jaseň a jatoba s alebo bez povrchovej úpravy v kombinácií kovových a látkových materiálov (Batyline®).


Katalógy súkromný priestor:

katalóg EGOE mestský mobiliár katalóg EGOE dopravná infraštruktúra katalóg EGOE katalóg predstavenie EGOE katalóg EGOE leva katalóg EGOE bistrot katalóg EGOE moja katalóg EGOE barka katalóg EGOE tina katalóg EGOE cora katalóg EGOE winkl katalóg EGOE spulka

Katalógy verejný priestor:

Katalóg VEREJNÝ PRIESTOR II


DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

- Doba dodania je 4 - 8 týždňov od uhradenia zálohovej faktúry alebo podľa skladových zásob

- O dĺžke dodacej doby vás budeme vopred informovať, aby ste vedeli či sa váš objednaný tovar vyrába alebo či už je na ceste k vám

- Vizualizácie sú ilustračné, skutočná farebnosť vášho produktu sa môže líšiť vzhľadom na vami vybrané farebné a materiálové prevedenia podľa aktuálneho vzorkovníka si treba bližšie dohodnúť mailom alebo telefonicky po odoslaní nezáväznej objednávky!

- Spôsob dopravy si treba bližšie dohodnúť mailom alebo telefonicky po odoslaní nezáväznej objednávky!

Kontaktné údaje pre objednávky:

+421/902 920 454, egoe@landart.sk | Ing. Petra Bialešová

+421/911 750 454, egoe@landart.sk | Bc. Viktória Riečičiar

+421/902 922 454, egoe@landart.sk | Ing. Richard Masár

Podkategórie:

Zobrazených 1-21 z celkovo 459 záznamov.
landart s. r. o., Zlatovská 2193/33, Trenčín 911 05, 0910522454, eshop@landart.sk