CLASSIC JOE III STAND ALONE, KAMADO JOE - keramický gril

2 až 5 pracovných dní
2 099,00 € s DPH

Doručenie bez obáv

Garantujeme doručenie nepoškodenej rastliny, ktorá bude poctivo zabalená.

Viac informácií
Prepravná váha:
113 kg

Doručenie bez obáv

Garantujeme doručenie nepoškodenej rastliny, ktorá bude poctivo zabalená.

Viac informácií

Popis produktu

Stabilne ukotvený CLASSIC JOE III STAND ALONE na keramických nohách je multifunkčný typ grilu, ktorý tiež varí, pečie a údi. Doživotná záruka na keramiku a inovácie očaria nielen amatérskych kuchárov ale i profesionálnych grilmajstrov.

Celohliníkový, nehrdzavejúci a patentovaný komín zaručuje presnú reguláciu prietoku vzduchu. Umiestnený je na kupole - vrchnáku, ktorý má nový závesný systém a 2x hrubšie tesnenie. Tento uzatvárací systém je samozatvárací a kupolu grilu odľahčuje až o 96% a tak s ňou môžete manipulovať aj jedným prstom.
Tesnenie vyvinuté priamo pre rodinu grilov KAMADO JOE má 10x vyššiu životnosť. Ohnisko je zhotovené z 5tich častí AMP keramiky, ktoré eliminujú prasknutie, tlak a poškodenie. Grilovanie na exkluzívnom rošte DIVIDE & CONQUER® zdvojnásobuje plochu na grilovanie. Je výškovo flexibilný a skladá sa z keramických a nerezových polmesiacových roštov, ktoré umožňujú grilovať rôzne druhy potravín.

Pod roštom je hyperbolická SlōRoller technológia meniaca vzor prúdenia vzduchu okolo grilovaného jedla tak, že otáča okolo neho dym až 5x viac. Teplo je rovnomerne rozdelené čím sa zvyšuje chuť samotných pokrmov. SlōRoller technológia rozkladá teplo lepšie pre pomalé a priame pečenie do 260 °C.
Súčasťou balenia keramického grilu CLASSIC JOE III STAND ALONE je:
Elegantný červený gril na stabilných keramických nohách, teplomer, stojan DIVIDE & CONQUER®, hyperbolická vložka SlōRoller, 2x kvalitný polmesiacový rošt z nereze na priame pečenie, 2x polmesiacový rošt z keramiky, zabudovaný košík na uhlie, patentovaný vysúvateľný popolník, škrabka na popol a kliešte na manipuláciu s roštom.

Priemer roštu 45,7 cm
Rozmery 55,8 x 72,3 x 80 cm výška

Máte otázky ohľadom nákupu?

Ing. Petra Bialešová

Poradca pri nákupe

Po - Pia: 8:00 - 16:00

landart s. r. o., Zlatovská 2193/33, Trenčín 911 05, 0910522454, eshop@landart.sk