BIG JOE II STAND ALONE, KAMADO JOE - keramický gril

2 až 5 pracovných dní
2 099,00 € s DPH

Doručenie bez obáv

Garantujeme doručenie nepoškodenej rastliny, ktorá bude poctivo zabalená.

Viac informácií
Prepravná váha:
187 kg

Doručenie bez obáv

Garantujeme doručenie nepoškodenej rastliny, ktorá bude poctivo zabalená.

Viac informácií

Popis produktu

Výhodou tohto keramického grilu BIG JOE II STANDARD ALONE na drevené uhlie je možnosť zabudovať ho niekde v exteriéri či interiéri. Vďaka jeho keramickým nohám je dobre ukotvený na podložke.

Patentovaný komín s klapkou je odolný voči dažďu a korózii. Zhotovený je tak, aby bol prúd vzduchu presne regulovaný.
Úplne nové, 2x hrubšie tesnenie vyvinuté v spolupráci s Davlyn Manufacturing v Pennsylvanii, zabezpečuje vzduchotesné uzatvorenie kupoly a ponúka až 10x dlhšiu životnosť. Samozatvárací pántový mechanizmus vyvinutý za spolupráce s Weber Knapp z New Yorku, odľahčuje kupolu až o 96%, čo dovoľuje manipulovať s poklopom jedným prstom.

Samotný priestor ohniska je zložený zo šiestich kusov AMP keramiky a tak ľahko odoláva tlakom, čím eliminuje jeho prasknutie a poškodenie. Gril disponuje veľkým priestorom na grilovanie o priemere 61 cm, do ktorého môžete osadiť rošt DIVIDE & CONQUER® vyrobený priamo pre rodinu grilov KAMADO JOE. Rošt z nerezu tr. 304 má tri výškové úrovne na osadenie roštov z rozličných materiálov, čo umožňuje ugrilovať 2x viac jedla. Toto rozmiestnenie je ideálne na prípravu rôznych druhov potravín.

Súčasťou balenia grilu je:
Elegantný červený gril na nožičkách z keramiky, teplomer, inovovaný flexibilný stojan DIVIDE & CONQUER®, 2x polmesiacový rošt z kvalitnej ocele na priame pečenie, 2x polmesiacové dosky z keramiky na priame i nepriame pečenie, vysúvateľný popolník, škrabka na popol, kliešte na manipuláciu s roštami a liatinová prepážka na rozdelenie ohniska.

Priemer roštu 61 cm
Rozmery 68,5 x 87 x 88,2 cm výška
landart s. r. o., Zlatovská 2193/33, Trenčín 911 05, 0910522454, eshop@landart.sk