CLASSIC JOE II STAND ALONE, KAMADO JOE - keramický gril

2 až 5 pracovných dní
1 499,00 € s DPH

Doručenie bez obáv

Garantujeme doručenie nepoškodenej rastliny, ktorá bude poctivo zabalená.

Viac informácií
Prepravná váha:
113 kg

Doručenie bez obáv

Garantujeme doručenie nepoškodenej rastliny, ktorá bude poctivo zabalená.

Viac informácií

Popis produktu

CLASSIC JOE II STAND ALONE vyrobený podľa modelu CLASSIC II, je najľahším grilom z rady STAND ALONE. Na rozdiel od vzorového modelu je položený na keramických nožičkách, čo umožňuje zabudovanie grilu vo vašej záhradnej kuchyni či v interiéri. Rovnako ako ostatné keramické grily KAMADO JOE aj CLASSIC JOE II STAND ALONE je vybavený inováciami pre dokonalé grilovanie.

Medzi hlavné vylepšenia patrí dokonalý závesný systém pántov na manipuláciu s poklopom dokonca jedným prstom. Tento exkluzívny systém znižuje váhu kupoly o 96% a zaručuje vzduchotesné uzavretie kupoly. Na kupole sa nachádza celohliníkový, patentovaný komín s klapkou pre dokonalé riadenie prietoku vzduchu. Použité tesnenie je 2x hrubšie a má 10x dlhšiu životnosťou. Vyvinuté bolo v spolupráci s Davlyn Manufacturing v Pennsylvanii. AMP keramické 5 dielne ohnisko ľahko odoláva tlakom i poškodeniu. Exkluzívny rošt DIVIDE & CONQUER® je hlavnou súčasťou grilovania. Ponúka výškovo nastaviteľné stojany, vďaka ktorým ugrilujete 2x viac jedla na rôznych povrchoch.

Keramické grily KAMADO JOE neslúžia len na grilovanie, ale môžete v nich údiť, piecť či variť.

V hlavnej výbave CLASSIC JOE II STAND ALONE je:
Elegantný červený gril na keramických nožičkách, teplomer, inovovaný flexibilný stojan DIVIDE & CONQUER®, 2x polmesiacový rošt z kvalitnej ocele na priame pečenie, 2x polmesiacové dosky z keramiky na priame i nepriame pečenie, vysúvateľný popolník, škrabka na popol, kliešte na manipuláciu s roštami

Priemer roštu 45,7 cm
Rozmery 55,8 x 72,3 x 80 cm výška

Máte otázky ohľadom nákupu?

Ing. Petra Bialešová

Poradca pri nákupe

Po - Pia: 8:00 - 16:00

landart s. r. o., Zlatovská 2193/33, Trenčín 911 05, 0910522454, eshop@landart.sk