Realizácia záhrad | Záhrada na kľúč bez starostí | Landart | landart.sk

Realizácia záhrad

Náš tím šikovných a spoľahlivých záhradníkov, závlahárov, stavbárov a stolárov vám zrealizuje akúkoľvek záhradu bez zbytočných starostí. Nová alebo dávno založená záhrada, dokonca zanedbané stavenisko po dokončení domu nie je žiadnou prekážkou.

Od počiatočných terénnych úprav až k samotnému vytýčeniu novej záhrady. Realizácia v našom prevedení zahŕňa aj menšie stavebné práce: položenie dlažby, nášľapných platní či betónových a oceľových krajoviek. Dokážeme zhotoviť rôzne oporné múriky aj schody.

Drevené terasyvyvýšené záhony a iné drevené prvky sa stanú dizajnovým prvkom vytvoreným našim stolárskym tímom.

Trávnik siaty alebo kobercový? Aj ten vám vyhotovíme na mieru spoločne s automatickým závlahovým systémom, ktorým vieme pokryť celú záhradu. Stromy, kry, trvalky a okrasné trávy majú zabezpečený štart vďaka nášmu ekologickému kompostu, vyrobenému z rastlinných zvyškov. Dovoz a odvoz pracovného materiálu zabezpečíme a stavebný či rastlinný odpad aj uskladníme.

Záhrady Landart sú vždy realizované z kvalitných overených materiálov a sú vytvorené tak, aby ich údržba nebola prílíš náročná. Pokiaľ je údržba nad vaše sily, náš tím záhradníkov vám je pripravený prísť na pomoc. Počas realizácie bude na záhrade prítomný aj technik, ktorý bude riešiť technické detaily a celú operatívu na stavbe, takže aj vy budete mať realizáciu svojho priestoru pod kontrolou. 

Ak potrebujete zrealizovať vašu vytúženú záhradu - tím Landart vám rád pomôže.

videá realizácií

Realizácie

Kontakt: Ing. Richard Bohuš (+421/910 522 454)

obchod2@landart.sk

landart s. r. o., Zlatovská 2193/33, Trenčín 911 05, 0910522454, eshop@landart.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info