Tieniaca technika na terasy a plachty proti slnku | Landart | landart.sk

Tieniaca technika - Nesling

Skutočnosť, že moderné a funkčné môže ísť ruka v ruke, je niečo čomu v Neslingu veríme. Nesling plachty, harmoniky, markízy a rolety sú vyrobené zo silnéj HDPE (High Density Poly Ethylen) tkaniny s UV filtrom, ktorý blokuje až 95% škodlivých UV lúčov. Preto sú veľmi funkčné, ale čo je možno rovnako dôležité je, že si vytvárate príjemné a atraktívne miesto na terase a vo vašej záhrade.

KVALITA

Nesling prináša vysokú kvalitu. Nie je to len viditeľná kvalita tkaného polyesteru (280 gr / m2 tkaná textília HDPE), ale môžete to tiež vidieť na kvalitnom šití našich plachiet. Pre montáž vašej plachty dodávame upevňovací materiál s kvalitou AISI 316. Ide o najvyššiu kvalitu nerezovej ocele, ktorá je na trhu k dispozícii. Ak nie ste spokojní s našou kvalitou, budeme to riešiť. Môžete sa na to spoľahnúť.


Nesling predstavil tieniace plachty a markízy vo veľkom meradle v Holandsku v roku 2005. Inšpirovaný plachtami, ktoré sa vo veľkom používajú v Austrálii a na Novom Zélande, sme vyvinuli vlastný koncept tienenia. Okrem tieňových plachiet, sortiment sme rozšírili o hydrofobické tieňové plachty,  harmonikové baldachýnyrolety a ďalší upevňovací materiál

landart s. r. o., Zlatovská 2193/33, Trenčín 911 05, 0910522454, eshop@landart.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info